ست کردن فرش سبز

فرش هایی که به رنگ سبز هستند می توانند از نظر کیفیتی، محیط را از جنبه های مختلف نیز تغییر دهند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که ما برای ست کردن فرش سبز چه نکاتی را باید در نظر بگیریم. در ادامه به ما همراه باشید تا در این خصوص نکاتی را خدمت شما عزیزان مطرح سازیم.

فرش سبز با چه رنگ هایی ست میشه؟

رنگ های مختلفی هستند که می توانیم فرش سبز را با آن ست کنیم:

اولین مورد رنگ بژ است که بی نهایت قابلیت ست شدن با رنگ سبز را به همراه خواهد داشت.

مورد بعدی رنگ آبی است که می توانیم فرش سبز را از هر لحاظ با رنگ آبی ست کنیم.

فرش سبز با چه پرده ای ست میشه

فرش سبز با پرده هایی ست می شود که نسبتا رنگی ما بین تیره و روشن دارند و بیشتر به روشنایی گرایش دارند. این پرده ها معمولا در ست شدن با فرش سبز به بهترین شیوه می توانند به نقش خودشان عمل کنند.

البته باید شرایط محیطی و روشنایی و تاریکی محیط را نیز در نظر داشته باشید. مثلا رنگ های تیره می توانند محیط را تاریک کنند، پس صد درصد باید از رنگ های روشن برای ست کردن با رنگ سبز استفاده نمایید. در این حالت ما می توانیم از رنگ روشن برای پرده نسبت به رنگ سبز فرش استفاده کنیم و عملیات ست کردن را با فرش سبز به راحتی به انجام برسانیم. این امر را می توانیم به عنوان یکی از عوامل مهم در نظر بگیریم. شما می توانید برای 

ست کردن فرش سبز

فرش سبز با چه مبلمانی ست میشه؟

مبلمان هایی که حالت سبز تیره دارند و یا رنگ مشکی دارند و البته در برخی مواقع نسبت به بخش های مختلف محیط رنگ سفید دارند به بهترین شیوه می توانند با فرش سبز ست شوند. حال باید نوع سفید بودن را خودتان تعیین کنید که در این حالت می توانیم به رنگ کرم برای مبلمان نیز اشاره داشته باشیم. البته سبز تیره با سبز روشن باید ست شود.

انتخاب فرش سبز یشمی

فرش سبز یشمی یکی از فرش هایی است که از نظر رنگی کمی تیره تر است و کمی هم رنگ مشکی را در خودش دارد. رنگ این فرش کمی حالت عمیق نیز دارد. البته این فرش را می توانیم در محیطهای مختلف نیز استفاده کنیم. معمولا سالن های بسیار بزرگ را می توانیم جهت استفاده برای فرش سبز یشمی در نظر داشته باشیم.

معمولا شما باید حد معمول رنگ ها را خودتان تشخیص دهید. این حد معمول در واقع به شما کمک می کند تا هر چه سریعتر نسبت به  ست کردن به درستی عمل کنید. برای سبز یشمی نیز رنگ ها باید ما بین تیرگی و روشنی باشند ونباید زیاده روی خاصی در این امر صورت گیرد.

انتخاب فرش سبز و کرم

فرش سبز و کرم نیز در حالت عادی می تواند نوعی ست شدن برای محیط به حساب بیاید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که این فرش معمولا از نظر رنگی کمی تیره و کمی روشن را در ترکیب با هم به همراه دارد و شما باید آن را در نظر بگیرید چون از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به آن خالی از لطف نخواهد بود. در محیط های مختلف این نوع فرش به راحتی قابل استفاده است.

معمولا سبز و کرم دو رنگ تضاد هم از نظر روشنایی هستند، حال باید در نظر داشته باشید که این دو رنگ می توانند به خوبی نسبت به محیط نیز قابلیت های ست کردن فراهم سازند، و شما باید به آن توجه داشته باشید.  

انتخاب فرش سبز مدرن

فرش های سبز مدرن معمولا طرح بندی ها و اندازه های مختلفی دارند، همچنین مدل های مختلفی را می توانیم برای این نوع فرش ها در نظر بگیریم. باید در نظر داشته باشید که هر گونه طرح بندی بر مبنای رنگ سبزی است که در درون فرش مدرن قرار گرفته است. این امر نیز مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود. ما می توانیم در محیط های عمومی و خانگی از این نوع فرش استفاده کنیم.فرش های سبز مدرن به عنوان عوامل مهم زیبایی نیز در نظر گرفته می شوند.

انتخاب فرش سبز زیتونی

فرش های سبز زیتونی نیز معمولا جز فرش های با کیفیت هستند. همچنین ما می توانیم این فرش ها را در اندازه های مختلف تهیه کنیم. در خصوص ست کردن فرش سبز زیتونی می توانیم با رنگ های روشن این کار را انجام دهیم. به عنوان مثال اگر فرش سبز زیتونی استفاده می کنید. مبلمان شما باید نسبت به رنگ زیتونی، بسیار روشن تر باشد و باید به این امر نیز توجه کاملی داشته باشید. معمولا اندازه های مختلفی را نیز می توانیم برای فرش سبز زیتونی در نظر بگیریم که در خرید می توانیم به این مورد توجه داشته باشیم.

انتخاب فرش سبز پسته ای

فرش سبز پسته ای معمولا رنگ روشنی دارد. البته اگر شما می خواهید فضای زندگی شما نسبت به سایر بخش های اتاق بسیار روشن باشد، به راحتی قادر خواهید بود که از سبز فرش پسته ای استفاده کنید. به طور کلی باید در نظر داشته باشید که این نوع فرش معمولا به صورت کلاسیک در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در خصوص ست کردن می توانیم برای این نوع فرش رنگ های کرم و شیری و طوسی و روشن استفاده کنیم که معمولا می توانند از لحاظ ست شدن بسیار مناسب به نظر برسند و این امر نیز مهم است.

فرش سبز پسته ای

انتخاب فرش سبز و طلایی

فرش سبز و طلایی را نیز می توانیم به صورت در کنارهم استفاده کنیم. سبز و طلایی معمولا رنگ هایی هستند که یکی نسبت به دیگری روشنایی کمتری دارد و دیگری نیز روشنایی بیشتری را به خودش اختصاص می دهد. می توانید رنگ های خاصی را بر مبنای سلیقه خودتان برای ست کردن با فرش سبز و طلایی در نظر بگیرید و این مورد را می توانیم در هنگام خرید این نوع فرش به طور کامل در نظر داشته باشیم. در حوزه دکوراسیون به خوبی می توانیم فرش مربوطه را با رنگ های مابین این دو ست کنیم.

فرش سبز و طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *